Hakkımızda

Kurucusu Hacı TEKİN olan Karya Deri bundan 42 yıl önce kuruldu ve ilk koleksiyonu ile sizlerle buluştu. Kuruluşundan bu yana hızlı bir gelişim sürecine girerek bir çok koleksiyon tasarlandı.

 

Karya Deri'nin ürün portveyinde; bay, bayan cüzdanları - bayan çantaları, evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, kemerler, bond - pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır. Karya Deri kullanmanın ayrıcalığını avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Karya'nın kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarabilmektedir.

 

Bu gelişim süreci içerisinde hedeflenen başarıya ulaşmanın anahtarı şüphesiz ki basit olanları farklı bakışlarla sergilemekti. Geleneksel hizmet ve asla eskimeyecek olan kalite anlayışımıza ışık tutan web sitemiz içerisinde sektörde sürekli gelişen vizyonumuzla birlikte yeni ürün portföyümüzü sunuyoruz.

 

Almanya, Hollanda, Belçika, Norveç, Luxemburg, Portekiz, Yunanistan, Macaristan, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Avustralya, ABD, Rusya, Japonya, Orta-Doğu ve Arap yarım adasındaki ülkeler gibi birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır. İskandinav ülkeleri, doğu bloğu ülkeleri, Japonya, Singapur vs. gibi dünya ticaretinin kalbinin attığı ülkelerle de çalışmalarını sürdürmektedir.Karya, sürekli olarak Almanya ve Moskova'da yapılmakta olan uluslararası deri fuarlarına katılmakta ve seçkin koleksiyonları dünya pazarına sunmaktadır. Karya Deri Ürünleri,Türkiye Dünya pazarındaki hakedilmiş saygın yerini almak, kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için, kendini sürekli geliştirmektedir.

 

Umuyoruz ki, sizlerin ihtiyaçları tamamı ile karşılama odaklı benimsediğimiz kalite ve üretim anlayışı ile üretilen Karya çantalarımızdan / ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

Yükleniyor...